Zgodnie z uchwaloną przez sejm ustawą dzień 12 listopada 2018 roku jest uroczystym świętem narodowym z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości RP oraz dniem wolnym od pracy.

Jednak zgodnie ze zgłoszoną poprawką do ustawy, świadczenia w szpitalach i ambulatoryjnej opiece specjalistycznej, mają być udzielane według zaplanowanej na ten dzień kolejności.

Dyrekcja Szpitala uprzejmie informuje, że umówione zabiegi i wizyty u specjalistów odbędą się zgodnie z harmonogramem. Zaplanowane na dzień 12 listopada 2018 roku przyjęcia pacjentów do poradni specjalistycznych naszego szpitala zostaną terminowo wykonane. Administracja Szpitala nie będzie tego dnia pracować, natomiast zrealizowane zostaną wszystkie świadczenia medyczne, na które Pacjenci zostali zapisani.