Taniec, muzyka i mnóstwo dobrej zabawy! Tak było w ostatni piątek, 31 maja, podczas pikniku, na którym bawili się Pracownicy naszego Szpitala.

Piknik Integracyjny to już nasza coroczna tradycja. Impreza odbyła się w plenerze nad Jeziorem Jasnym, w ramach cyklicznych spotkań integracyjnych personelu szpitala. "I na jawie, i we śnie zawsze zgodnie z BHP" - to temat przewodni piątkowej zabawy plenerowej. Uczestnicy biesiady mieli okazję wziąć udział w humorystycznym quizie, przybliżającym tematykę bezpieczeństwa i higieny pracy. Zwycięzcy nie mieli problemu z odpowiedzią na takie pytania jak , np. " Czy szkolenie wstępne bhp to randka z inspektorem" oraz "Czy określenie Najwyższe Dopuszczalne Natężenie czynników szkodliwych odnosi się do wściekłości pielęgniarki".  Na wygranych czekały atrakcyjne nagrody. Zorganizowane atrakcje dostarczyły wszystkim wiele przeżyć, śmiechu i pozytywnych emocji. Wspólna zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

To były niezwykle miłe chwile. Wszystkim uczestnikom Pikniku serdecznie dziękujemy!