Cały czas staramy się wyposażać nasz szpital w najlepsze i najnowocześniejszy sprzęt, który będzie diagnozował i leczył naszych pacjentów. Dzięki dotacjom od organu nadzorującego, czyli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, jak również darowiznom od firm i osób prywatnych w tym trudnym czasie także staramy się to robić.

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, Pani Prezes Zarządu Katarzyna Lebiotkowska wraz z Kierownikiem naszego Lubuskiego Centrum Pulmonologii    dr Grzegorzem Zioło, podjęli decyzję o  zakupie Przenośnego Endoskopu Intubacyjnego. To niepozorne urządzenie, które jest łatwe w użyciu, pozwala diagnozować i leczyć pacjenta w każdym miejscu bez oczekiwania na przygotowanie oraz dostępność stacjonarnego endoskopu.