W minioną niedzielę można było nas spotkać w Drzonkowie na X Lubuskim Pikniku Zdrowia. Impreza jak co roku przyciągnęła tłumy.

Mamy przyjemność poinformować, że nasz Szpital został nominowany do nagrody w ramach plebiscytu medycznego HIPOKRATES LUBUSKI 2019 organizowanego przez „Gazetę Lubuską” w kategorii: Szpital Roku. W kategorii Lekarz - nominowana została nasza Pani Doktor Urszula Kawalec - Hurny, a w kategorii Przychodnia - Przychodnia Geriatryczna. 

W najbliższą niedzielę 16 czerwca zapraszamy całe rodziny do Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie na Dziesiąty Lubuski Piknik Zdrowia.

W ostatnią sobotę, 8 czerwca, w Łagowskim Amfiteatrze odbyła się wspaniała akcja charytatywna, w którą zaangażował się nasz Szpital. Podczas pikniku w plenerze pod hasłem "Gramy dla Antosia" uczestnicy mogli skorzystać ze specjalistycznych badań diagnostycznych w przygotowanej przez nas strefie zdrowia.

Czy wiesz, że....

Rehabilitacja Kardiologiczna jest kompleksowym, zaplanowanym na cały okres życia chorego działaniem zmniejszającym zaburzenia chorobowe, poprawiającym sprawność fizyczną, stan psychiczny oraz jakość życia osoby z chorobą układu krążenia, i równocześnie zmniejszającym ryzyko dalszego niekorzystnego przebiegu choroby. Rehabilitacja kardiologiczna to także ścisłe połączenie usprawniania z zapobieganiem, polegające na usuwaniu czynników zwiększających ryzyko występowania chorób układu krążenia i kształtowaniu prozdrowotnego stylu życia.