W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ogólnopolskiego badania liczby osób bezdomnych, którego przeprowadzenie planowane jest w nocy z 28 na 29 lutego 2024 roku informujemy, że na terenie Szpitala zostanie przeprowadzone badanie liczby osób bezdomnych.

W dniu wczorajszym, 1 lutego, w Lubuskim Centrum Pulmonologii odbyło się spotkanie szkoleniowe pt. ”Astma 2024”, na które została zaproszona kadra lekarska i pielęgniarska.

Serdecznie zapraszamy kadrę medyczną na spotkanie szkoleniowe na temat astmy, które odbędzie się 1 lutego br. o godz. 13.00. Swój wykład wygłosi prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna - Kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych, Astmy i Alergii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Poniżej program spotkania:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znowu zagrała. A my razem z nią.