Brak realizacji płatności przez Narodowy Fundusz Zdrowia za wykonane ponad limity świadczenia zdrowotne przez placówki medyczne, a także planowane działania inwestycyjne, to tylko niektóre tematy, jakie zostały poruszone na spotkaniu Wicemarszałka Województwa Lubuskiego Sebastiana Ciemnoczołowskiego z Kierownikami podmiotów leczniczych.

W piątek, 27 września, Lubuskie Centrum Pulmonologii (LCP) w Torzymiu wizytowali Pan Profesor Tomasz Grodzki (Senator RP) oraz Pan Senator RP Władysław Komarnicki. Wspólnie z Dr n. med. Grzegorzem Zioło, który jest Kierownikiem w LCP, odwiedzili pacjentów na oddziałach Centrum, które zostało otwarte w kwietniu 2017 roku podczas uroczystości, w której uczestniczyli obaj przedstawiciele Senatu.

W dniu wczorajszym, 12 września, gościliśmy w Ośrodku Geriatrii w Torzymiu dyrekcję oraz pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Tursku.

Już w tą niedzielę, 28 lipca, odbędzie się 21 Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Łagowie. Informujemy, że nasz szpital będzie częścią tego wyjątkowego wydarzenia.