Na dzisiejszej konferencji prasowej organizowanej przez Urząd Marszałkowski nasza Pani Prezes Katarzyna Lebiotkowska pokrótce opowiedziała o rehabilitacji po-covidowej. Jak również zachęcała do udziału w organizowanych przez Urząd Marszałkowski Lubuskich Piknikach Zdrowia.

Najbliższy odbędzie się 25 lipca w Świebodzinie na rynku przy ratuszu, od godziny 11 tej do godziny 15 tej. Na naszym stoisku będziemy przedstawiać ofertę programu rehabilitacji po-covidowej, którą realizujemy w ramach turnusów finansowanych  przez NFZ. Będziemy wykonywali również badania pef (sekundowa pojemność płuc), pomiaru saturacji, ciśnienia oraz cukru we krwi.

Kolejne pikniki, na których będzie nasz szpital to :

1 sierpnia Gorzów Wlkp.

14 sierpnia Trzebiechów

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego regionu do odwiedzania stoiska Szpitala w Torzymiu.