W dniu dzisiejszym, tj. 10 czerwca br, nasz Szpital zaprezentował swoją ofertę zatrudnienia dla absolwentów kierunku lekarskiego Uniwersytetu Zielonogórskiego Collegium Medicum na spotkaniu, które miało miejsce w kampusie Uniwersytetu.

Podczas prezentacji multimedialnej na temat Lubuskiego Centrum Pulmonologii w Torzymiu, Prezes Zarządu Katarzyna Lebiotkowska wraz z Dyrektor ds. lecznictwa Urszulą Kawalec - Hurny przedstawiły atuty pracy w naszym centrum oraz zachęcały zielonogórskich studentów medycyny, żeby po zakończeniu kształcenia kontynuowali swoją karierę w naszym szpitalu.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej: Lubuskie Centrum Pulmonologii - film promocyjny 2022 r. - YouTube

Kontrakt w sprawie współpracy:
Prezes Zarządu - Katarzyna Lebiotkowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor ds. lecznictwa - Urszula Kawalec-Hurny, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.