Pomiar natężenia przepływu powietrza (PEF), pomiar cukru we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego - to badania specjalistyczne, jakie mogli wykonać pacjenci odwiedzający Lubuskie Miasteczko Zdrowia podczas Dnia Europy w Gubinie na medycznym stoisku przygotowanym przez nasz Szpital w minioną sobotę 7 maja br.

Oprócz darmowych badań diagnostycznych dla przybyłych gości przygotowaliśmy ofertę specjalistycznych konsultacji, w tym lekarskich. Swoich porad udzielał dr Marek Lebiotkowski w zakresie rehabilitacji, w tym po-covidowej. Osoby cierpiące na bezdech senny, miały możliwość uzyskania informacji w zakresie polisomnografii. Dla wszystkich zainteresowanych były przekazywane informacje w zakresie realizowanego w Szpitalu w Torzymiu programu "Zdrowe Płuca Lubuszan".